Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

Sektörel faliyetlerine 1992 yılında Erzincan’da başlayan GÜRBÜZLER TEL İNŞAAT NAKLİYAT PETROL TURİZM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  inşaat malzemeleri tedariği ve nakliyat alanlarında hizmet vermek için kurulmuştur.

İnşaat malzemeleri pazarlama ve satışı ile iş yaşamına başlayan şirketimiz, zamanla sektörün öncü konumundaki birçok seçkin firmanın ana bayiliğini üstlenmiştir. Bu bağlamda şirketimizdeki ürün yelpazesinin rakip firmalara oranla geniş olması stok kapasitesinin fazlalığı sayesinde bölgenin üstün firmalarından biri haline gelmiştir.

Müşterilerimize fiyat performans odaklı ürünler, kalite güvencesi, güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle hizmet vermek için sadece kendisi ile yarışan firmamız kendi profilini devamlı geliştirerek müşterilerimiz için uygun çözümler üretmek ve en etkin hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Şirketimiz inşaat malzemeleri satış faaliyetleri dışında günümüze kadar birçok anahtar teslim konut projeleri ve resmi kurum taahhüt projelerini başarı ile tamamlamıştır.

8000 m2 kapalı ve açık alanda güçlü araç filosu ve uzman kadrosu ile önümüzdeki yıllarda da sektörel gelişimini ve kapasite artışını devam ettirerek değerli müşterilerimize güvenilir ticaretin adresi olmaya devam edecektir.

Kurumsal